روانشناسی

سپس تیم به Rosetta ، مجموعه‌ای جامع از ابزارهای مدل‌سازی محاسباتی برای پیش‌بینی ساختارهای اتمی سه‌بعدی macromolecules از اطلاعات توالی اسید آمینه براساس ترکیب پایین‌ترین حالت انرژی تبدیل شد . Nogales توضیح داد که نقشه‌های high - EM (EM ) به تیم اجازه داد تا محدودیت‌هایی را بر روی شکل کلی مجتمع مولکولی اعمال کنند و صحت مدل را افزایش دهند .

فرانک DiMaio ، استادیار بخش بیوشیمی و انستیتو طراحی پروتیین در دانشگاه واشنگتن ، تخصص خود را در کار با پایگاه رزتا ( particularly ) به ویژه " تناسب با تابع چگالی " با استفاده از داده‌های cryo - EM به کار برد .

پیش‌بینی ساختار رزتا برای دو سازه مختلف تاو در یک راه‌حل مشابه انجام شده‌است : یک لایه ستون فقرات ۲۷ باقی مانده از سه نقشه مستقل بر نیرومندی راه‌حل ما تاکید دارد و اعتماد بالا به دقت مدل‌های اتمی ما را فراهم می‌کند ."

کلاگ گفت : " ساختار ما نشان می‌دهد که چگونه تماس اصلی با سطح microtubule در فصل مشترک بین tubulin subunits عمل می‌کند و به عنوان " stapler " برای ترویج ارتباط بین tubulin subunits عمل می‌کند و توضیح می‌دهد که چگونه تاو باعث تجزیه آن از microtubules می‌شود .

Phosphorylation های سرین در موقعیت ۲۶۲ ( به طور جهانی محفوظ در میان تکرار تاو ) برای تضعیف پیوند microtubule و شاخص بیماری Alzheimer's مشاهده شده‌است . این مدل نشان می‌دهد که فسفریلاسیون در این نقطه بحرانی اصلی برهم کنش بین تاو و تاو را مختل می‌کند و بنابراین منجر به " staples " می‌شود که برای اتصال تاو و تاو ضروری است .

یافته‌های مطالعه یافته‌است که مولکول می‌تواند حافظه را بهبود بخشیده، تخریب Alzheimer's را کاهش دهد

مبدا :

دانشگاه پوردو

خلاصه :

activator SERCA ممکن است حافظه و شناخت برای بیماران Alzheimer's را با حفظ تعادل یون کلسیم در نورون‌ها و ارائه یک استراتژی درمانی جدید برای توسعه دارویی neurodegeneration بهبود بخشد .

یکی از فارغ التحصیلان دانشگاه پوردو و دانشگاه تحقیقاتی پوردو of ( NWI ) یک مطالعه تحقیقاتی در Bioorganic & دارویی دارویی منتشر کرده‌اند که یک فعال‌کننده ضعیف مولکولی را شناسایی می‌کند که ممکن است حافظه و شناخت را بهبود بخشد.

در مدل‌های بیماری Alzheimer's ، activator SERCA ، وعده کاهش استرس سلولی و جلوگیری از از دست رفتن سلول در نورون‌ها را نشان می‌دهد . این مولکول تعادل یون کلسیم را اصلاح می‌کند و یک استراتژی درمانی جدید برای رشد مواد مخدر را نشان می‌دهد .

کتی Krajnak ، یکی از نویسندگان و فارغ التحصیلان دانشکده علوم زیستی دانشگاه پوردو گفت : " ما یک ترکیب را شناسایی کردیم که می‌توانست بیماری Alzheimer's کند را کند یا متوقف کند ، در حالی که توانایی اش برای عبور از سد خونی مغزی را نشان می‌دهد ، دسترسی زیستی خوب را فراهم می‌کند و باعث عدم شناسایی اثرات هدف نمی‌شود ."

Krajnak و راسل دال ، مدیر اجرایی of ، این مطالعه را " یک هدف جدید برای بیماری Alzheimer's " منتشر کردند : یک مولکول کوچک به نام activator activator در آزمایشگاه شیمی APP & Neuroprotective در آزمایشگاه شیمی دارویی APP / Neuroprotective در آزمایشگاه شیمی دارویی و دارویی در آزمایشگاه تولید می‌کند . مطالعه را در اینجا بخوانید .

دال گفت : " ما به بیماری‌های قلبی مانند بیماری‌های Alzheimer's و Parkinson's علاقمند هستیم و وقتی که تعادل کلسیم سلول‌ها مختل می‌شود ، فقدان سلول‌های مغز رخ می‌دهد . ما بر تصحیح جابجایی کلسیم درون سلولی توسط مولکول‌های در حال توسعه که پروتیین‌ها را هدف قرار می‌دهند ، مانند SERCA تمرکز می‌کنیم ."

در این مطالعه دال و Krajnak نشان دادند که چگونه یک فعال‌کننده قوی بر neurodegeneration تاثیر می‌گذارد . این تیم بر روی دو موضوع ، حافظه / شناخت و جرم سلول مغز متمرکز است که در مطالعات پیش‌دبستانی پیش از بالینی استاندارد هستند .

منبع سایت علم روز

[ بازدید : 1 ]

[ شنبه 22 دی 1397 ] 0:17 ] [ فهیمه ]

[ ]

خشکشویی آنلاین خشکشویی آنلاین انجام پایان نامه سئو
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]