روانشناسی

تیم پن دریافت که pathological آلفا - سین در GCIs در برابر lbs از لحاظ شکل و زیست‌شناسی متمایز است . آلفا - سین در GCIs ساختارهای فشرده ‌تری را شکل می‌دهد و حدود ۱۰۰۰ تا برابر قوی‌تر در رده‌بندی قرار دارد و تجمع α - سین را در مدل‌های حیوانی گسترش می‌دهد ، که با ماهیت بسیار تهاجمی MSA همخوانی دارد .

نویسنده ارشد ویرجینیا M می‌گوید : " سال‌ها پیش ما دریافتیم که آلفا - سین fibrils بعنوان " بذر " عمل می‌کند که پروتیین آلفا - سین را در مجموع به انبوه می‌دهد . - Y . ما نشان دادیم که سیگنال‌های آلفا - سین در نورون‌های سالم به کار گرفته شدند ، که منجر به تشکیل اجساد Lewy و neurites می‌شود که عملکرد نورون‌ها را مختل می‌کنند و منجر به مرگ سلول‌های عصبی می‌شوند ."

با کمال تعجب ، می‌گویند که محققین ، pathological آلفا - سین در GCIs و lbs preference نسبت به نوع سلول خاص در شروع پاتولوژی را نشان نمی‌دهند وقتی که α - سین از هر نوع سین ، برای القا سنگ در فرهنگ سلولی و مدل‌های موشی استفاده شد .

لی گفت : " این مساله این سوال را مطرح می‌کند که چرا pathology α در بیماری Parkinson's در برابر atrophy چندگانه سیستم ، توانمندی ، خواص و توزیع‌های مختلف را در نورون‌ها در مقابل سلول‌های گلیا نشان می‌دهد .

محققان همچنین دریافتند که oligodendrocytes ، اما نه نورون‌ها ، misfolded α - سین را در کرنش سیتوپلاسمی شکل می‌دهند ، که توزیع دو شکل را با نوع سلول توضیح می‌دهد . از طرف دیگر ، وقتی که از نورون به نورون تکثیر می‌شود ، cytoplasmic α - ، عملکرد رده‌بندی فعال خود را حفظ می‌کند . از این رو ، محققین به این نتیجه رسیدند که α - فضاگزینی توسط هر دو misfolded آلفا - سین و نوع سلول تعیین می‌شود .

گام‌های بعدی برای کشف مکانیزم مولکولی زیربنایی برای تفاوت بین سویه ها خواهد بود . مولکول‌هایی که در oligodendrocytes مسیول کشش سطحی هستند ممکن است اهداف دارویی ماندنی برای MSA را پیشنهاد کنند و توضیح دهند که چرا درمان‌های دیگر برای درمان بیماران MSA استفاده نمی‌شوند .

شادی نورون‌ها : یک کتاب آشپزی ساده برای سلول‌های مغزی مهندسی برای مطالعه بیماری

مبدا :

موسسه تحقیقاتی Scripps

خلاصه :

این تحقیق جدید در را برای مطالعه شرایط رایج مغز مثل اوتیسم ، اسکیزوفرنی ، اعتیاد و بیماری Alzheimer's تحت شرایط قابل تکرار در یک ظرف باز می‌کند .

دانشمندان در موسسه تحقیقات Scripps چیزی را ابداع کرده‌اند که آن‌ها به " کتاب " نورونی " برای تبدیل سلول‌های پوست به انواع مختلفی از نورون‌ها استفاده می‌کنند . همان طور که امروز در مجله طبیعت گزارش شد، این تحقیق در را برای مطالعه شرایط رایج مغز مثل اوتیسم ، اسکیزوفرنی ، اعتیاد و بیماری Alzheimer's تحت شرایط قابل تکرار در یک ظرف باز می‌کند .

کریستین بالدوین ، دکترای تحقیقات Scripps و مولف ارشد این مطالعه می‌گوید : " مغز بسیار پیچیده است و هزاران نوع متفاوت از سلول‌ها در بیماری‌های مختلف دخیل هستند ." مشکل درک و درمان اختلالات بسیاری از مغز این است که نمی‌توانیم انواع مناسب سلول‌های مغز را تولید کنیم . اکنون ما بیش از ۷۵ راه جدید را برای افزایش سریع و reproducibly سلول‌های پوست به نورون‌ها پیدا کرده‌ایم که به نظر ما نمایندگان بسیار بهتری از بیماری‌های عصبی مختلف نسبت به قبل موجود خواهند بود .

" داشتن یک منبع شخصی و تقریبا ً نامحدود از انواع مختلف سلول‌های عصبی در یک ظرف به شما اجازه می‌دهد تا what's را در یک بیماری پیدا کنید . بالدوین می‌افزاید : " در عین حال ، این مطالعه یک ابزار جدید را برای آزمایش هزاران دارو بر روی سلول‌های آسیب‌دیده فراهم می‌کند تا مشکلات را معکوس کند ، نه اینکه آن‌ها را در موش یا حیوانات دیگر آزمایش کند و نتایجی که اغلب برای شرایط انسانی دشوار است " .

منبع سایت علم روز

[ بازدید : 1 ]

[ شنبه 22 دی 1397 ] 0:18 ] [ فهیمه ]

[ ]

خشکشویی آنلاین خشکشویی آنلاین انجام پایان نامه سئو
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]