روانشناسی

Dementia علت اصلی وابستگی و ناتوانی در جمعیت مسن در سراسر جهان است . در حال حاضر هیچ داروی موثری برای درمان جنون وجود ندارد . بنابراین شناسایی عوامل خطر مرتبط با زندگی از جمله برخی از آن‌ها ممکن است استراتژی‌های مهمی را برای کاهش خطر جنون ارایه دهند .

با توجه به محققانی که این رویکرد را منحصر به فرد می‌کنند ، تمرکز آن‌ها بر اطلاعاتی است که به آسانی برای هر پزشک مراقبت‌های اولیه در دسترس قرار می‌گیرد و doesn't نیازمند آموزش تخصصی یا تست گران‌قیمت ، و همچنین استفاده از یادگیری ماشین برای کمک به شناسایی این عوامل است.

" ما می‌خواستیم اطلاعاتی را شناسایی کنیم که هر پزشک یا حتی پزشک دارای دسترسی آسان به تعیین احتمال افزایش خطر بالقوه آینده برای جنون است . اکثر ابزارهای غربالگری جنون نیازمند آموزش و آزمایش تخصصی هستند، اما خط مقدم برای غربالگری ، پزشکان و یا اعضای خانواده است . همچنین این یک تلاش اولیه برای استفاده از روش‌های یادگیری ماشین برای شناسایی عوامل خطر است .

محققان بر این باورند که اثرات بالقوه پایین‌دست برای این مطالعه وجود دارد " عوامل جمعیتی و سبک زندگی که non و کم‌هزینه هستند را می‌توان در midlife ارزیابی کرد و به طور بالقوه خطر جنون در اواخر بزرگسالی را اصلاح کرد ."

محققان می‌گویند که مسائل مربوط به مالکیت و مالکیت اسلحه نیاز به بحث بیشتر دارند .

چه زمانی باید خانواده‌ها ، پزشکان و مراقبان در مورد دادن سلاح‌های گرم صحبت کنند ؟

مبدا :

پردیس پزشکی دانشگاه کلرادو در کلرادو

خلاصه :

براساس یک مطالعه جدید ، در حالی که تعداد افراد بزرگ‌سال مبتلا به بیماری Alzheimer's و جنون به طور پیوسته افزایش می‌یابد ، سوالاتی در مورد دسترسی آن‌ها به سلاح‌های گرم تا حد زیادی ناشناخته مانده‌است .

طبق مطالعه‌ای که توسط محققان در پردیس پزشکی دانشگاه کلرادو در کلرادو صورت‌گرفته است ، همانطور که تعداد افراد بزرگ‌سال مبتلا به بیماری Alzheimer's و جنون به طور پیوسته افزایش می‌یابد، سوالاتی در مورد دسترسی آن‌ها به سلاح‌های گرم تا حد زیادی ناشناخته مانده‌است .

نویسنده study's Marian ( امی ) betz ، MD ، از دانشگاه پزشکی کلرادو می‌گوید : " دسترسی به سلاح گرم، مانند رانندگی ، می‌تواند خطر جراحت یا مرگ هم برای افراد آسیب‌دیده از نظر شناختی و هم افرادی که با آن‌ها تعامل دارند ، ایجاد کند . "

این مطالعه ، امروز ، در مجموعه پزشکی داخلی ، منتشر شد .

betz و همکارانش از موسسات از جمله دانشگاه جانز هاپکینز ، دانشگاه میشیگان و دانشگاه کالیفرنیا دیویس ، دیدگاه‌های بالینی مربوط به ارزیابی و مشاوره درباره دسترسی به سلاح گرم برای افراد مبتلا به زوال عقل یا سایر اختلالات شناختی را بررسی کردند .

آن‌ها دریافتند که حدود ۴.۷ میلیون بزرگ‌سال در سال ۲۰۱۰ Alzheimer's نفر بوده‌اند و انتظار می‌رود این تعداد تا سال ۲۰۵۰ به ۱۳.۸ میلیون افزایش یابد . این بیماری حدود ۷۰ درصد از تمامی پرونده‌های جنون را تشکیل می‌دهد . این به آن معنا است که تعداد کل افراد مبتلا به اختلال شناختی و یک سلاح گرم در خانه نیز افزایش خواهد یافت .

این مطالعه اشاره کرد که حتی در فضای بسیار سیاسی اطراف مالکیت سلاح ، حدود ۸۹ درصد از آمریکایی‌ها از محدود کردن خرید سلاح گرم و دسترسی به افراد مبتلا به یک بیماری روانی حمایت می‌کنند . آمریکایی‌ها همچنین به طور موقت از دسترسی به سلاح به هنگام بالا بردن خطرات انتحاری حمایت می‌کنند .

betz ، دانشیار دانشکده پزشکی اورژانس در دانشکده پزشکی اتحادیه گمرکی ، گفت : " خطر آسیب در سلاح گرم برای افراد مبتلا به جنون به احتمال زیاد مرگ از طریق خودکشی خواهد بود .

منبع سایت علم روز

[ بازدید : 1 ]

[ شنبه 22 دی 1397 ] 0:20 ] [ فهیمه ]

[ ]

خشکشویی آنلاین خشکشویی آنلاین انجام پایان نامه سئو
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]