روانشناسی

افرادی که دچار زوال عقل هستند می‌توانند توهم ، هذیان ، هیجان و پرخاش را تجربه کنند . اگر فرد هذیان می‌گوید و معتقد است که مردم وارد خانه خود می‌شوند ، ممکن است احساس مراقبین و اعضای خانواده را داشته باشند و با اسلحه با آن‌ها مقابله کنند .

betz گفت که گفتگوها در مورد اسلحه در این موقعیت‌ها شبیه مذاکرات با رانندگان مسن‌تر هستند .

" چه زمانی وقت آن است که کلیدها را رها کنیم، آیا آن‌ها به یک تفنگ یا یک خودرو نیاز دارند ؟ او پرسید : " وضعیت و قوانین ملی مربوطه کدامند ؟ چه زمانی و چگونه مکالمات رخ می‌دهند ؟ "

در حال حاضر هیچ ابزار غربالگری معتبر برای ارزیابی دسترسی به سلاح گرم در میان افراد آسیب‌دیده از نظر شناختی وجود ندارد . برای آن‌هایی که اشکال ملایم زوال عقل دارند، برخی متخصصان به بحث با بیمار و خانواده در مورد تنظیم تاریخ بازنشستگی با سلاح گرم توصیه می‌کنند . …

Caregivers همچنین می‌تواند اطمینان حاصل کند که تفنگ‌ها بطور ایمن قفل شده‌اند تا بیمار بتواند بدون نظارت بر آن دسترسی داشته باشد . آن‌ها می‌توانند خطرات آسیب اسلحه را با گرم کردن سلاح‌های گرم کم‌تر - - برداشتن مهمات از خانه ، ذخیره‌سازی سلاح‌های گرم و یا ایجاد مکانیزم‌های محرک ، کاهش دهند .

betz گفت که پزشکان دارای حق و وظیفه برای پرسیدن و مشاوره از بیماران در مورد خطرات سلامتی بالقوه تا زمانی که آن‌ها رفاه فرد را با سلامت و امنیت عمومی حفظ کنند ، دارند .

قانون فدرال فروش اسلحه را به کسی که " معیوب ذهنی " تلقی می‌شود و یا این که چه کسی به یک موسسه روانی متعهد شده‌است ، منع می‌کند . با این وجود ، قوانین ایالتی و ایالتی صریحا ً کسانی را که دچار زوال عقل از خرید سلاح شده‌اند منع می‌کند .

betz گفت که کار با سهامداران در انجمن جنون و سلاح‌های گرم راه طولانی به سمت ایجاد مواد موثر و برنامه‌هایی برای پرداختن به این مشکل خواهد بود .

او و همکارانش یک سند سلاح گرم خانوادگی را توسعه داده‌اند . فرد مبتلا به جنون می‌تواند قبل از اینکه علایم بسیار شدید شود ، توافقنامه را امضا کند . این قرارداد می‌گوید زمانی که فرد مبتلا به زوال عقل نمی‌تواند بهترین تصمیم ایمنی را بگیرد ، خانواده می‌تواند کنترل سلاح گرم خود را کنترل کند .

betz گفت : " بهتر است که این گفتگوها زودتر انجام شوند و آگاه باشند که شما باید در برخی موارد اقدام کنید . این درباره دولت یا هر کس دیگری که سلاح را گرفته باشد نیست ، بلکه درباره یک خانواده است که بهترین تصمیم برای هر کسی را می‌گیرد ."

نویسندگان این مطالعه عبارتند از الکساندر McCourt ، JD ، MPH ، جانز هاپکینز بلومبرگ و مدرسه بهداشت عمومی ؛ جان S . Vernick ، JD ، MPH ، مدرسه بهداشت عمومی جانز هاپکینز بلومبرگ Ranney ، MD ، MPH ، بیمارستان رود آیلند / مدرسه پزشکی Alpert ؛ Donovan تی . Maust ، MD ، دپارتمان روان‌درمانی ، دانشگاه میشیگان ، مرکز تحقیقات مدیریت بالینی ، VA ان مراقبت‌های بهداشتی ، Garen J . Wintemute ، MD ، دانشگاه کالیفرنیا ، کالج پزشکی دیویس .

چرا مردم بیشتر در معرض حواس‌پرتی با سن قرار می‌گیرند

یک شبکه مغزی خاص ، کانون locus ، که توانایی ما برای تمرکز را کنترل می‌کند در حالی که تحت استرس به نظر می‌رسد که در زمان ما ضعیف است ، در توانایی ما در تمرکز اختلال ایجاد می‌کند .

مبدا :

دانشگاه کالیفرنیای جنوبی

خلاصه :

هسته اصلی هسته مرکزی است که توجه ، حافظه و هشیاری را کنترل می‌کند ، اما یک مطالعه نشان می‌دهد که در سال‌های بعد به نظر ضعیف می‌رسد .

افراد مسن‌تر در زمانی که استرس یا احساسات قوی را تجربه می‌کنند ، به راحتی با اطلاعات بی‌ربط به نظر می‌رسند - - و یک شبکه خاص در مغز که به تازگی به عنوان مرکز for و جنون شناخته شده‌است ممکن است مورد سرزنش قرار گیرد .

یک مطالعه به سرپرستی یو. یو . سی نشان می‌دهد که کمبود توجه سالمندان با کانون coeruleus ، منطقه کوچکی از the که به بخش‌های دیگر مغز ارتباط دارد ، مرتبط است . مکان هندسی به تمرکز فعالیت مغز در طول دوره‌های استرس یا هیجان کمک می‌کند .

منبع سایت علم روز

[ بازدید : 1 ]

[ شنبه 22 دی 1397 ] 0:21 ] [ فهیمه ]

[ ]

خشکشویی آنلاین خشکشویی آنلاین انجام پایان نامه سئو
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]