روانشناسی

Mara Mather ، یک متخصص در حافظه و استاد دانشگاه کارولینای شمالی ، دانشگاه gerontology ، گفت که افزایش distractibility نشانه‌ای از پیری شناختی است . مطالعه نشان داد که بزرگسالان مسن‌تر نسبت به انحراف تحت استرس ، یا برانگیختگی عاطفی بیشتر آسیب‌پذیر هستند و نشان می‌دهند که توانایی nucleus's برای افزایش تمرکز در طول زمان تضعیف می‌شود .

ماتر که استاد دانشکده ادبیات ، هنر و علوم است ، گفت : " تلاش برای کامل کردن یک کار تحریک عاطفی را افزایش می‌دهد ، بنابراین وقتی بزرگسالان جوان سخت تلاش می‌کنند ، این کار باید توانایی آن‌ها برای نادیده گرفتن اطلاعات حواس‌پرت کننده را افزایش دهد .

به عنوان مثال ، اگر یک بزرگ‌سال بزرگ‌تر یک آزمون حافظه در دفتر clinician's داشته باشد ، ممکن است سخت تلاش کند ، اما به راحتی حواس خود را پرت می‌کند تا یک بزرگ‌سال جوان‌تر با افکار و یا صداهای دیگر در پس‌زمینه .

این مطالعه در تاریخ ۷ مه در اثر طبیعت انسان منتشر شد .

مرکز آسیب‌شناسی تاو برای آلزایمر

تحقیقات پیشین به رهبری Mather ، رئیس مرکز احساس و احساس USC، جایگاه coeruleus و نقش‌های آن در شناخت و حافظه را مورد تاکید قرار داده‌است . در حال حاضر ، ماتر در مطالعه چگونگی تغییرات کارکرد locus در طول عمر بیماری و Alzheimer's متمرکز است .

به نظر می‌رسد که مکان هندسی یکی از اولین سایت‌های آسیب‌شناسی تاو ، the که نشانه بیماری Alzheimer's است ، می‌باشد . تخمین زده می‌شود که ۵.۷ میلیون آمریکایی Alzheimer's نفر هستند که ششمین علت اصلی مرگ است .

ماتر گفت : " علایم اولیه این آسیب‌شناسی در بیشتر افراد تا ۳۰ سالگی مشهود است .

ماتر در بین بیش از ۷۰ پژوهشگر در دانشگاه کارولینای جنوبی است که تحقیقات خود را بر روی پیش‌گیری ، درمان و درمان بالقوه بیماری Alzheimer's متمرکز می‌کنند . این بیماری پاک کردن حافظه یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های سلامت قرن است ، که بر ۱ در ۳ سال از سالمندان تاثیر می‌گذارد و ۲۳۶ میلیارد دلار در سال در خدمات مراقبت بهداشتی هزینه می‌کند .

اندازه‌گیری نقش بسیار بزرگ مغز

مرکز coeruleus به بخش‌های زیادی از مغز متصل می‌شود و انتشار هورمون نور اپی نفرین را کنترل می‌کند که بر توجه ، حافظه و هشیاری تاثیر می‌گذارد . نور اپی نفرین معمولا ً " افزایش " را در فعالیت عصبی افزایش می‌دهد - نورون‌های بسیار فعال بیشتر هیجان‌زده می‌شوند در حالی که نورون‌های فعال کمتری سرکوب می‌شوند .

محققان برانگیختگی فیزیولوژیکی و فعالیت coeruleus را در ۲۸ بزرگ‌سال جوان و ۲۴ بزرگ‌سال با استفاده از اسکن مغزی و اندازه‌گیری of مردمک در چشم‌های شرکت کنندگان ثبت کردند .

در طول اسکن ، شرکت کنندگان در مطالعه ، جفت عکس - - یکی از یک ساختمان و دیگری یک شی ، نشان داده شدند . تصاویر طوری دستکاری شده‌بودند که گاهی اوقات ساختمان به وضوح قابل‌مشاهده و برجسته بود در حالی که شی در حال غش بود و گاهی برعکس . برای هر جفت ، شرکت کنندگان باید نشان دهند که کدام تصویر برجسته شده‌است .

برخی از آزمایش‌ها با لحنی آغاز شد که به شرکت کنندگان هشدار داد که ممکن است در پایان محاکمه شوک الکتریکی دریافت کنند . محاکمه‌های دیگر با صدایی آغاز شد که حاکی از آن بود که هیچ گونه شوک وجود نخواهد داشت . شرکت کنندگان در طی جلسات تمرین که ممکن است یک شوک فیزیولوژیکی بیشتر را نشان دهند ، dilation و عرق بیشتری به دانش‌آموز بیشتری نشان دادند .

منبع سایت علم روز

[ بازدید : 1 ]

[ شنبه 22 دی 1397 ] 0:21 ] [ فهیمه ]

[ ]

خشکشویی آنلاین خشکشویی آنلاین انجام پایان نامه سئو
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]